Kuźnia liderów

Sopot ponownie tej jesieni stał się miejscem wykuwania umiejętności liderskich. W siedzibie Hufca Sopot, Scout Hostelu, kształciło się 11 instruktorów w ramach programu szkolenia Lider+ Moduł I.

Instruktorzy wywodzili się w większości z hufców trójmiejskich. Początkowy natłok teorii został szybko przykryty przez ogrom zajęć praktycznych. By lepiej przyswoić wiedzę, wieczorną przerwę w zajęciach kursanci wykorzystali na koncert Dominiki Małuszek w Domu Harcerza w Gdańsku. Prowadzącymi kurs byli phm. Tomasz Papaj i hm. Jacek Grzebielucha – instruktorzy Macierzystej Akademii Kształcenia. Jeżeli chcecie również przystąpić do warsztatów Lider+, śledźcie naszą stronę na Facebooku!

Warsztaty zrealizowane w ramach projektu „Zrób to!” finansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Z harcerskim pozdrowieniem,
hm. Jacek Grzebielucha