Letnie półkolonie Chorągwi Gdańskiej

Kategorie:
Data publikacji:

Od 24 czerwca w trzech szkołach na terenie Gdańska (Szkoła Podstawowa nr 12, 14 i 19) odbywają się letnie półkolonie organizowane przez Chorągiew Gdańską ZHP przy współpracy z Miastem Gdańsk.

Hasło tegorocznej edycji brzmi: Kosmiczne Wakacje! Uczestnicy półkolonii wspólnie poznają tajemnice kosmosu, mają okazję odwiedzić miejsca takie jak Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku czy Muzeum Nauki Gdańskiej. Nie straszny im ruch i zajęcia sportowe, biorą także udział między innymi w warsztatach pierwszej pomocy czy robotyki, w grach terenowych, zajęciach lego i konkursach na prace artystyczne.

Wciąż mamy kilka wolnych miejsc w Szkole Podstawowej nr 19 na:
⭐️ turnus 3 (od 8 do 12 lipca)
⭐️ turnus 4 (od 15 do 19 lipca) 
⭐️ turnus 6 (od 29 lipca do 2 sierpnia)

Zapraszamy!
Zapisy na stronie: https://gdanska.zhp.pl/polkolonie-2/

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl