Majowe święta w Chorągwi Gdańskiej

Kategorie:
Data publikacji:

Choć rzeczywistość nie pozwoliła nam w tym roku spędzić majówki oraz majowych świąt tak jak zazwyczaj, harcerze z Chorągwi Gdańskiej ZHP nie zapomnieli o tym, by uczcić trzy pierwsze dni maja – jak zawsze z hasłem przewodnim #radosnypatriotyzm 🇵🇱

Hufce naszej chorągwi poradziły sobie z rozłąką między innymi biorąc udział w akcji #oflagujsię, by 2 maja w dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej pochwalić się zdjęciami z naszą biało-czerwoną flagą. Do akcji dołączyły: Hufiec ZHP Bytów, Hufiec ZHP Gdańsk-Portowa, Hufiec ZHP Gdynia, Hufiec ZHP Kartuzy, Hufiec ZHP Kościerzyna, Hufiec ZHP Kwidzyn, Hufiec ZHP Malbork, Hufiec ZHP Miastko, Hufiec ZHP Sopot i Hufiec ZHP Tczew.

Oprócz akcji #oflagujsię Hufiec ZHP Gdynia przygotował także kilka propozycji, jak pokazać radosny patriotyzm:

W dniu Święta Flagi Rzeczypospolitej Polskiej instruktorzy Hufca ZHP Starogard Gdański uroczyście wciągnęli na maszt flagi. 🇵🇱

Z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja Hufiec ZHP Sopot oraz Hufiec ZHP Wejherowo wspólnie przygotowali internetowy quiz „3maj Quiz”. Dzięki temu, że quiz był przygotowany w trzech wersjach, w zabawie mogli wziąć udział wszyscy, od zucha aż po wędrownika, a każdy uczestnik odpowiadał na pytania indywidualnie, ale punkty zbierał dla swojej jednostki.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl