Mały Obóz Hufca Lębork

W terminie 14-16 czerwca 2019 r. Hufiec ZHP Lębork tradycyjnie zakończył rok harcerski Małym Obozem zorganizowanym w Szklanej Hucie.

W biwaku wzięło udział 12 drużyn. W piątek na świeczkowisku dh. Monika Mydlach uświadomiła nam, jak ważne jest dbanie o naszą planetę. Ta cenna lekcja na pewno na długo pozostanie w naszej pamięci. Po śniadaniu w sobotę na harcerzy czekała gra terenowa. Każdy patrol mógł wykazać się szybkością – w bitwie o flagę, kreatywnością – w budowaniu zamków na plaży, odwagą – wykonując różnego rodzaju zadania, umiejętnością skradania – w grze na kamuflowanie, zwinnością – na ściance wspinaczkowej i wiele innych. Wszyscy się starali, ale zwycięzca mógł być tylko jeden i była to 49 Harcerska Drużyna „Trampy” – gratulacje!

Po południu uczestnicy Małego Obozu mieli okazję wziąć udział w zajęciach z decoupage, samoobrony, robotyki oraz mogli pościgać się na dmuchanym torze przeszkód. Zmiana pogody również nie przeszkodziła Nam w zajęciach. Wszystkie drużyny podczas wieczoru mogły zaśpiewać swoje ulubione piosenki na śpiewograńcu zorganizowanym przez 10 ŁDSH „Leśni Łowcy”.
Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w organizacji Małego Obozu.

Komenda Hufca ZHP Lębork życzy wszystkim harcerzom bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia się na Harcerskiej Akcji Letniej!