Odszedł Profesor Jacek Namieśnik, rektor Politechniki Gdańskiej

Kategorie:
Data publikacji:

Ze smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Profesora Jacka Namieśnika, rektora Politechniki Gdańskiej.

Pan Profesor w znaczący sposób przyczynił się do organizacji zeszłorocznego Zlotu Związku Harcerstwa Polskiego – to dzięki jego uprzejmości i ogromnemu zaangażowaniu Politechnika Gdańska codziennie przez pięć dni gościła około czterystu harcerzy, rozbudzając w dzieciach i młodzieży ciekawość do świata i nauki. Harcerze nie tylko zostali zaproszeni na zajęcia prowadzone przez wykładowców różnych katedr Politechniki, mieli również możliwość skorzystania z pomieszczeń Politechniki do prowadzenia własnych zajęć.

Ciepłe przyjęcie harcerzy na Politechnice było niewątpliwą zasługą Pana Profesora. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za tak wspaniałą współpracę Politechniki Gdańskiej ze Związkiem Harcerstwa Polskiego oraz Chorągwią Gdańską.

Składamy wyrazy współczucia Rodzinie oraz Bliskim.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

Start Hufca Starogard Gdański

Hufiec ZHP Starogard Gdański rozpoczął rok harcerski biwakiem w Pelplinie, który odbył się w dniach 11-13.10.2019. Drużyny dzielnie pokonywały różnego rodzaju zadania i rywalizowały o

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl