Ogłoszenie o naborze na stanowisko pedagoga w świetlicy podwórkowej w Kwidzynie

ZHP Chorągiew Gdańska ogłasza nabór na stanowisko: Pedagog/ Pedagożka placówki wsparcia dziennego w formie podwórkowej w ramach projektu Rodzina to podstawa – rozwój usług społecznych w powiecie kwidzyńskim współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020. Oś Priorytetowa 6 Integracja, Działanie 6.2 Usługi społeczne, Poddziałanie 6.2.2. Rozwój Usług Społecznych
Miejsce pracy: Kwidzyn
Forma zatrudnienia: umowa o pracę w niepełnym wymiarze czasu pracy, nie mniej niż 1/3 etatu.
Zakres obowiązków:
1. Planowanie i realizacja procesu wychowawczego uczestników i uczestniczek świetlicy.
2. Prowadzenie zajęć z uczestnikami i uczestniczkami świetlicy.
3. Bieżące rozwiązywanie problemów i konfliktów uczestników i uczestniczek świetlicy.
4. Współpraca z pozostałymi specjalistami, w tym: opiekun rodziny, psycholog, wychowawca, socjoterapeutka w zakresie wsparcia uczestników i uczestników świetlicy.
5. Współpraca z instytucjami (m.in. szkołą, placówkami medycznymi, kuratorami sądowymi i innymi placówkami wynikającymi z rozpoznanych problemów).
6. Prowadzenie wymaganej dokumentacji pracy pedagoga.
7. Praca w godzinach 8:00-21:00.
8. Współpraca z biurem projektu.

Wymagania:
1. Posiada wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika lub pedagogika specjalna.
2. Posiada roczne doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.
3. Nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona.
4. Wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku, gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego.
5. Nie figuruje w rejestrze sprawców przestępstw na tle seksualnym.
6. Oświadczenie kandydata o niekaralności, na etapie podpisania umowy wymagane będzie zaświadczenie Krajowego Rejestru Karnego.
Dodatkowo mile widziane:
1. Wysokie umiejętności organizacyjne.
2. Umiejętność pracy w zespole.
3. Minimum 1 rok doświadczenia pracy metodą projektową.
4. Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi i młodzieżą.
5. Znajomość specyfiki pracy z dziećmi i młodzieżą.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz oświadczeniem o niekaralności do dnia 25 maja 2018 r. do godz. 16.00 na adres mailowy: karolina.weiner@zhp.net.pl lub w wersji papierowej (pocztą lub osobiście): Komenda Chorągwi Gdańskiej, ul. Za murami 2-10, 80-823 Gdańsk.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Przewidywany termin zatrudnienia maj/czerwiec 2018 r.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.