Okulary lecą w świat!

Druhna Basia Załęska z Hufca ZHP Gdańsk-Śródmieście postanowiła dołączyć do akcji „Oprawki do wyprawki” i pomóc w zebraniu nieużywanych okularów!

O co chodzi w całej akcji:
Grupa lekarzy w niedalekiej przyszłości wybiera się na wyprawę do Kenii. Przed akcją trwa zbiórka wszelkiego rodzaju okularów, które zostaną przekazane najbiedniejszym mieszkańcom Nairobi poprzez grupę lekarzy i optometrystów. W lipcu będą na wolontariacie w Kenii i przebadają dzieci oraz ich rodziny, aby dobrać właściwą korekcję. Niepotrzebne już Wam okulary mogą w znaczny sposób poprawić im jakość życia. W zeszłym roku było tak wielu potrzebujących, że nie starczyło dla wszystkich!

Nie pozwólmy, aby podczas tej kampanii któreś dziecko odeszło z kwitkiem, bo zabrakło już okularów.

Jak możesz pomóc?
Zbiórka okularów trwa do poniedziałku 17 czerwca do godziny 16:00. W biurze chorągwi w Domu Harcerza stoi pomarańczowy karton, który czeka na wszystkie okulary!

W razie pytań kontakt mailowy: barbara.zaleska@zhp.net.pl

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.