Orzeł o szerokości 310 metrów ze 100 tys. drzew. Na Pomorzu zasadzą las w kształcie polskiego godła

Kategorie:
Data publikacji:

Las posadzony w taki sposób, aby widziany z góry przypominał kształtem gigantycznego orła – to pomysł na uczczenie 100. rocznicy odzyskania niepodległości. Właśnie ruszyły prace nad wielkim przedsięwzięciem w Lipuszu na Pomorzu. Leśnicy zasadzą drzewa na terenach dotkniętych ubiegłoroczną nawałnicą.

link

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl