Ostatnie spotkanie Szkoły Animatorów Profilaktyki

W dniach 23-24.11  odbyło się ostatnie i za razem szóste spotkanie Szkoły Animatorów Profilaktyki. Tym razem uczestnicy przedstawiali i omawiali swoje zadania. W fachowym języku nazywa się to Superwizja.

Uczestnicy wyszli z pomysłami do realizacji wielu działań profilaktycznych!

Całe szkolenie, trwające od marca i obejmujące 100 h zajęć, kończy się przyznaniem, rozpoznawalnego przez podmioty zlecające zadania z zakresu profilaktyki uzależnień, certyfikatu „Animatora profilaktyki uzależnień” wydawanego przez Towarzystwo Profilaktyki Środowiskowej Mrowisko. Uczestnikom zostaną przyznane uprawnienia państwowe, które dają możliwość podjęcia pracy w tym zakresie.

Cały projekt został dofinansowany ze środków Miasta Gdańska.