Panorama TVP3 Gdańsk 17.10.2018

Kategorie:
Data publikacji:

W programie o rejsie Daru Młodzieży – Rejsie Niepodległości, który przekroczył właśnie półmetek. Będzie o harcerzach i ich niezwykłej misji sadzenia lasu na terenach, przez które w ubiegłym roku przeszła ogromna wichura, powodując tragiczne w skutkach straty. Będzie o kaszubskich pasjach i kaszubskich sposobach na domowe przetwory. Zapowiemy też rejs kajakiem przez Polskę.

link

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności Chorągwi

Gdańska miłuje przyrodę!

Chorągiew Gdańska razem z nowopowstałym Zespołem ds. Etyki Środowiskowej ogłasza konkurs pod tytułem „Gdańska miłuje przyrodę” czyli wielki #TrashTagChallange! 🌱Wyzwanie to polega na posprzątaniu zabrudzonego

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl