Podziękowania dla Hufca ZHP Miastko za pomoc w trakcie epidemii

Kategorie:
Data publikacji:

5 czerwca 2020 r. w miasteckim CIT-cie odbyło się spotkanie zorganizowane przez szefową Promocji UM w Miastku, Panią Paulinę Stranz , gdzie przyznano podziękowanie dla harcerzy za włączanie się w pomoc w czasie epidemii. Podziękowanie zostało wręczone na ręce phm. Elżbiety Mestek-Krupa.

Dodatkowo Biblioteka Pedagogiczna zorganizowała konkurs dla dzieci na kartkę z podziękowaniem. Zwycięska kartka została wręczona w formie dużego tablo. Szczególne podziękowanie należą się zespołowi, którym koordynowały Ania Szyca i Klaudia Stadnik. Dziękujemy również wszystkim osobom, które włączyły się w akcję pomocy!

Czuwaj!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl