Zapraszamy na wspólną przygodę podczas
Letnich półkolonii 2021!

Półkolonie 2021 „EKOwakacje”

Chorągiew Gdańska ZHP podobnie jak w latach ubiegłych zaprasza dzieci w wieku 6-11 lat na półkolonie.

Zobacz wszystkie lokalizacje

4 szkoły na terenie Gdańska!
Zobacz!

Chorągiew Gdańska Związku Harcerstwa Polskiego przy współpracy z Miastem Gdańskiem po raz kolejny zaprasza dzieci do skorzystania z półkolonii, które odbywać się będą w szkołach na terenie Gdańska. Opieka nad dziećmi będzie się odbywać w ciągu dnia, od poniedziałku do piątku. W cenie turnusu uczestnicy będą mieli zapewnione zajęcia edukacyjne z wykwalifikowaną kadrą, materiały programowe oraz wyżywienie.

Półkolonie z Chorągwią Gdańską ZHP są organizowane już po raz siódmy. Każdego roku organizatorzy i kadra nabierają coraz więcej doświadczenia, by jeszcze lepiej zapewniać czas Państwa pociechom. W programie zapewnione są między innymi zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zajęcia edukacyjne oraz wiele, wiele innych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas trwania turnusu.

Kierownik projektu phm. Karolina Wasilewska (fot. Jakub Lewandowski)
Kontakt: polkolonie@gdanska.zhp.pl

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Administrator: Aleksandra Guzik  aleksandra.guzik@zhp.net.pl