X Letnie półkolonie "Ekspedycja Naukowa" 2024.

Półkolonie 2024 „Ekspedycja Naukowa”

Chorągiew Gdańska ZHP podobnie jak w latach ubiegłych zaprasza dzieci w wieku 6-13 lat na półkolonie.

Zobacz wszystkie lokalizacje

3 szkoły na terenie Gdańska!
Zobacz!

Chorągiew Gdańska Związku Harcerstwa Polskiego zaprasza dzieci na półkolonie, które odbywać się będą w szkołach na terenie Gdańska. Zajęcia prowadzone są od poniedziałku do piątku w godzinach od
7:3016:30. Uczestnicy będą mieli zapewnione zajęcia edukacyjne
z wykwalifikowaną kadrą, materiały programowe oraz wyżywienie.

Półkolonie z Chorągwią Gdańską ZHP w 2024 roku będą organizowane już po raz dziesiąty. Każdego roku organizatorzy i kadra nabierają coraz więcej doświadczenia, by jeszcze lepiej zapewniać czas Państwa pociechom. W programie zapewnione są między innymi zajęcia plastyczne, gry zespołowe, zajęcia edukacyjne oraz wiele, wiele innych. Wykwalifikowana kadra gwarantuje bezpieczeństwo i dobrą zabawę przez cały czas trwania turnusu. Zapewniamy jednodaniowy obiad, wodę i podwieczorek.

Na półkolonie zapraszamy mieszkańców Gdańska, dzieci uczęszczające do szkół na terenie Gdańska, a także dzieci osób pracujących w Gdańsku.

Informacje dotyczące Letnich Półkolonii Chorągwi Gdańskiej 2024 – Ekspedycja Naukowa!

Zespół zarządzający:

hm. Ewa Deręgowska oraz hm. Zofia Cebula

Kontakt: polkolonie@gdanska.zhp.pl

Dofinansowano ze środków Miasta Gdańska.

Administrator: Aleksandra Guzik  aleksandra.guzik@zhp.net.pl