Profesor hm. Maria Hrabowska. Medyk z lilijką w życiorysie

Kategorie:
Data publikacji:

W 1990 roku zainicjowała tworzenie Harcerskiego Rejestru Represjonowanych, a w 1996 roku – już jako Przewodnicząca Związku – podczas 29 Światowej Konferencji Skautów odebrała certyfikat potwierdzający powrót ZHP do światowego skautingu.

link

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności Chorągwi

Gdańska miłuje przyrodę!

Chorągiew Gdańska razem z nowopowstałym Zespołem ds. Etyki Środowiskowej ogłasza konkurs pod tytułem „Gdańska miłuje przyrodę” czyli wielki #TrashTagChallange! 🌱Wyzwanie to polega na posprzątaniu zabrudzonego

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl