Profesor hm. Maria Hrabowska. Medyk z lilijką w życiorysie

Kategorie:
Data publikacji:

W 1990 roku zainicjowała tworzenie Harcerskiego Rejestru Represjonowanych, a w 1996 roku – już jako Przewodnicząca Związku – podczas 29 Światowej Konferencji Skautów odebrała certyfikat potwierdzający powrót ZHP do światowego skautingu.

link

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl