Rozeznanie rynku – artykuły spożywcze – Projekt RPPM.06.02.02-22-0031/17

Kategorie:
Data publikacji:

Szanowni Państwo,

W związku z planowanymi zakupami artykułów spożywczych w ramach projektu pn. „Otwieramy horyzonty! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lęborskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego” dla uczestników i uczestniczek zwracamy się z prośbą o podanie cen brutto art.spożywczych . Szczegółowy opis znajdą Państwo tu:Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl