Rozeznanie rynku na zakup usług – mentor inicjatyw młodzieżowych nr projektu RPPM.06.02.02-22-0031/17

Szanowni Państwo,

zapraszamy do składania ofert w ramach rozeznania rynku na zakup usług mentora inicjatyw młodzieżowych w projekcie pn. „Otwieramy horyzonty! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lęborskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego” o numerze RPPM.06.02.02-22-0031/17 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020, Oś Priorytetów 06. Integracja 06.02. Usługi Społeczne 06.02.02. Rozwój usług społecznych.

Postępowanie prowadzone jest w trybie rozeznania rynku.

Na ofertę cenową czekamy do 21 czerwca 2019 r. Oferty cenowe prosimy o przesłanie na adres: agnieszka.stenka@zhp.net.pl.