Rozeznanie rynku usługi cateringowe-Projekt RPPM.06.02.02-22-0052/17

Kategorie:
Data publikacji:

W związku z planowanymi zakupami usług cateringowych w ramach projektu pt. „Rodzina to podstawa- rozwój usług społecznych wsparcia rodziny w powiecie kwidzyńskim” dla uczestników i uczestniczek zwracamy się z prośbą o podanie cen usług cateringowych w różnych formach. Szczegółowy opis znajdą Państwo tu:

Ofertę należy przesłać do 28 lutego 2020 r. do godz. 10.00 drogą elektroniczną na adres karolina.weiner@zp.net.pl. Oferta powinna być złożona na formularzu wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl