Rozeznanie rynku-usługi transportowe – Projekt RPPM.06.02.02-22-0052/17

Kategorie:
Data publikacji:

W związku z planowanymi wyjazdami w ramach projektu pt. „Rodzina to podstawa- rozwój usług społecznych wsparcia rodziny w powiecie kwidzyńskim” dla uczestników i uczestniczek zwracamy się z prośbą o podanie cen za kilometr  . Szczegółowy opis znajdą Państwo tu:

Ofertę należy przesłać do 7 lutego do godz. 10.00 drogą elektroniczną na adres karolina.weiner@zp.net.pl. Oferta powinna być złożona na formularzu wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl