Rozpoczęli świętowanie 100-lecia harcerstwa i 100-lecie Niepodległej

Kategorie:
Data publikacji:

Wystawę, której tematem jest historia harcerstwa na ziemi starogardzkiej można oglądać przed Ratuszem na Rynku do 7 grudnia. Przygotowali ją harcerze ze starogardzkiego Hufca ZHP. W ten sposób uczcili nie tylko 100-lecie niepodległej Polski, ale też rozpoczęli przygotowania do obchodów 100-lecia harcerstwa na ziemi starogardzkiej w 2021 roku.

Za www.starogard.pl

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl