Seniorzy na 100-lecie ZHP

Harcerski Krąg Seniorów „Korzenie” zorganizował dla seniorów z Chorągwi Gdańskiej koncert „Z piosenką harcerską przez 100-lecie Związku Harcerstwa Polskiego”. Sala Kinowa Domu Harcerza ożyła wspomnieniami, a symboliczne ognisko na scenie rozpaliła najstarsza członkini kręgu, druhna Felicja Krzymińska. Piosenki nie tylko zostały odśpiewane, ale także opatrzone komentarzem, w jakich okolicznościach powstały i jaki miały wpływ na kulturę.

Na koncercie pojawili się seniorzy z Trójmiasta, Lęborka, Kwidzyna i Tczewa, a także seniorzy nauczyciele – przyjaciele kręgów.