Spotkanie integracyjne kadry NS

Kategorie:
Data publikacji:

W formie nie lada przygody odbyło się spotkanie integracyjne kadry Nieprzetartego Szlaku naszej chorągwi. 23 czerwca, dwa dni po rozpoczęciu lata, wyruszyli na wyprawę kajakową po rzece Radunia.

Trasa ze Straszyna do Gdańska okazała się ośmiogodzinnym wyzwaniem. Z czterema tzw. przenośkami, trzema niezaplanowanymi kąpielami i wyjątkowymi widokami. Dwanaście osób wspólnie pokonywało bolące mięśnie, by dotrzeć do celu: pod Żuraw na Motławie. Gdańsk z perspektywy kajaka polecamy każdemu!

W przerwie – kiełbaska z grila. A na koniec – pyszne naleśniki z PanKejka na Długiej. W trakcie przerw ustalono kilka wspólnych planów na przyszłość oraz rozdano pamiątkowe upominki. To był wyjątkowo udany dzień.

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
phm. Joanna Król
Szefowa referatu NS

Działanie sfinansowane ze środków Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i Skautowych na lata 2018-2030.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

Start Hufca Starogard Gdański

Hufiec ZHP Starogard Gdański rozpoczął rok harcerski biwakiem w Pelplinie, który odbył się w dniach 11-13.10.2019. Drużyny dzielnie pokonywały różnego rodzaju zadania i rywalizowały o

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl