Spotkanie integracyjne kadry NS

Kategorie:
Data publikacji:

W formie nie lada przygody odbyło się spotkanie integracyjne kadry Nieprzetartego Szlaku naszej chorągwi. 23 czerwca, dwa dni po rozpoczęciu lata, wyruszyli na wyprawę kajakową po rzece Radunia.

Trasa ze Straszyna do Gdańska okazała się ośmiogodzinnym wyzwaniem. Z czterema tzw. przenośkami, trzema niezaplanowanymi kąpielami i wyjątkowymi widokami. Dwanaście osób wspólnie pokonywało bolące mięśnie, by dotrzeć do celu: pod Żuraw na Motławie. Gdańsk z perspektywy kajaka polecamy każdemu!

W przerwie – kiełbaska z grila. A na koniec – pyszne naleśniki z PanKejka na Długiej. W trakcie przerw ustalono kilka wspólnych planów na przyszłość oraz rozdano pamiątkowe upominki. To był wyjątkowo udany dzień.

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
phm. Joanna Król
Szefowa referatu NS

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl