Święto Starogardzkich Harcerzy

Kategorie:
Data publikacji:

Hufiec ZHP Starogard Gdański obchodził Święto Starogardzkich Harcerzy ⚜️20 kwietnia dla społeczności Hufca Starogard Gdański to był dzień pełen niespodzianek 🥰

Hufiec z okazji 103 rocznicy powstania harcerstwa na ziemi starogardzkiej zorganizował po raz kolejny Święto Starogardzkich Harcerzy, które pomimo złych warunków atmosferycznych odbyło się, ale w innej formie niż zawsze 💚 Apel hufca a także Przegląd Piosenki Harcerskiej „Violinka”, w którym wzięło udział ponad 300 osób 😍 od zuchów po seniorów i rodziców społeczności starogardzkiej 😘 Zwieńczeniem tego dnia był koncert Michała Łangowskiego – wokalisty z dawnego zespołu „Cisza Jak Ta”, który przeniósł uczestników wydarzenia wspomnieniami do obozów i przygód harcerskich ❤

Wszystkiego dobrego dla Was 💙

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl