Szkolenie dla wolontariuszy o COVID-19

Kategorie:
Data publikacji:

ZHP Chorągiew Gdańska przygotowała szkolenie, którego celem jest uzyskanie wiedzy na temat COVID-19 (m.in. sposobu jego przenoszenia, czasu utrzymywania się na różnych powierzchniach itp.).

Oprócz przybliżenia wiedzy na temat samego wirusa przedstawione zostaną sposoby skutecznego zapobiegania jego roznoszeniu i możliwych form zabezpieczenia nas jako wolontariuszy, którzy pełnimy służbę na różnych polach (drukowanie przyłbic, szycie maseczek, pomaganie seniorom itp.) w tym nie łatwym dla nas wszystkich czasie.

Zależy nam na tym, aby działając na rzecz lokalnych społeczności zapewnić bezpieczeństwo zarówno nam samym, jak i osobom, z którymi się kontaktujemy. Szkolenie zostanie poprowadzone przez osobę, która ma doświadczenie w tym temacie. Serdecznie wszystkich zachęcamy do udziału w szkoleniu!

Terminy:
– 3 czerwca 2020 (środa), godz. 19:00
– 9 czerwca 2020 (wtorek), godz. 19:00

>> Ankieta zgłoszeniowa <<

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl