Sztafeta Betlejemskiego Światła Pokoju Chorągwi Gdańskiej!

Sztafeta Światła wędruje po całej Polsce roznosząc Betlejemskie Światło Pokoju, które daje moc! Komenda naszej chorągwi także przekazuje Światło oraz składa świąteczne życzenia wszystkim przyjaciołom harcerzy i harcerek!

Do tej pory Betlejemskie Światło Pokoju otrzymali m.in: Pani Prezydent Aleksandra Dulkiewicz, Pan Wiceprezydent Piotr Borawski, Pan Marszałek Mieczysław Struk, Pan Wojewoda Dariusz Drelich, Pani Agnieszka Kapała-Sokalska z Sejmiku Wojewódzkiego oraz Arcybiskup Sławoj Leszek Głódź.

Światło trafiło do Urzędu Miejskiego w Gdańsku, Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego, Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Gdańsku, Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku i Kuratorium Oświaty w Gdańsku oraz Kapłanów Archidiecezji Gdańskiej !