Szycie maseczek z Hufcem ZHP Kościerzyna

Kategorie:
Data publikacji:

Po dwóch dniach od rozpoczęcia akcji #maskadlamedyka do szpitala trafiło już około 200 maseczek ochronnych ! 💪🔥 To cały czas kropla w morzu potrzeb, dlatego dalej zachęcamy do podjęcia służby! Hufiec dostarcza materiały i odbiera gotowe maski.

Bardzo dziękujemy wszystkim wspaniałym osobom które już włączyły się w naszą akcję. To właśnie one w zaciszu domowym dzielnie szyją i poświęcają czas, by pomagać na pierwszej linii frontu walki z wirusem. Nie widać ich, ale widać efekty ich pracy. Dziękujemy!

Nie musisz być harcerzem, aby szyć i pomagać! Wszystkich, którzy chcą pomóc, zachęcamy do kontaktu z dh. Iloną Cyrzan, tel. +48 781 028 514

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl