Turniej Miejski o Puchar 65-lecia Hufca

Komenda Hufca ZHP Gdańsk – Śródmieście oraz Krąg Instruktorski „Spoco Loco Looz i Spontan” zapraszają na Turniej Miejski o Puchar 65-lecia Hufca.

Turniej odbędzie się 17 grudnia o godz. 13.00 na terenie Starego Miasta w Gdańsku.
Zgłoszenia patroli należy wysyłać na adres: gra@gdansk.zhp.pl. Zgłoszenie musi zawierać listę uczestników oraz pełnoletnią osobę odpowiadającą za uczestników.
Gra odbędzie się na świeżym powietrzu – należy ubrać się ciepło, a herbata w termosie i wygodne buty będą dodatkowym atutem;).

Uwaga! Każdy patrol harcerski, który zmobilizuje ekipę "cywilną" do zabawy otrzyma dodatkowe punkty w zabawie.

Wpisowe: 5 zł za uczestnika, płatne przy rejestracji. Rejestracja patroli odbędzie się przed samą grą (obowiązkowo dla każdej ekipy!) przy Szkole Podstawowej nr 50 na ul. Grobla IV 8 od godziny 11:30!

Organizatorzy zapewniają: ciepły posiłek i napój, plakietki, nagrody dla najlepszych oraz dużo dobrej zabawy!

Współorganizatorzy: Rada Dzielnicy Śródmieście oraz PORD .

Patronat medialny: Radio Gdańsk.

hm. Zenia Glac – Ściebura
Komendantka Hufca ZHP Gdańsk Śródmieście