Uniwersytet Komunikacji i Promocji za nami!

Kategorie:
Data publikacji:

W miniony weekend w Domu Harcerza ponad dwudziestu wspaniałych uczestników z hufców naszej chorągwi kształciło się podczas dwudniowego Uniwersytetu Komunikacji i Promocji organizowanego przez Zespół Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej ZHP i akredytowanego przez Macierzystą Akademię Kształcenia.

Uczestnicy kursu wysłuchali prelekcji dotyczących promocji i komunikacji, marki ZHP oraz autoprezentacji, a także mieli możliwość wyboru warsztatów, dzięki którym podnieśli swoje umiejętności z fotografii, grafiki, video i prowadzenia mediów społecznościowych. Podczas warsztatów dowiedzieli się także, jakie możliwości daje Pakiet Microsoft 365 oraz mieli okazję porozmawiać o pracy zespołu komunikacji i promocji.

To były dwa bardzo intensywne dni – za dobrą energię dziękujemy zarówno uczestnikom, jak i kadrze, która poprowadziła prelekcje oraz warsztaty!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności Chorągwi

XVII Mistrzostwa Pływackie

Mistrzostwa Pływackie Chorągwi Gdańskiej ZHP.Znowu.To już XVII edycja.Ta sama lokalizacja, ci sami organizatorzy, ta sama pizza. Odgrzany kotlet? Absolutnie nie!Mimo stałych elementów w tym roku

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl