Uniwersytet Komunikacji i Promocji za nami!

Kategorie:
Data publikacji:

W miniony weekend w Domu Harcerza ponad dwudziestu wspaniałych uczestników z hufców naszej chorągwi kształciło się podczas dwudniowego Uniwersytetu Komunikacji i Promocji organizowanego przez Zespół Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej ZHP i akredytowanego przez Macierzystą Akademię Kształcenia.

Uczestnicy kursu wysłuchali prelekcji dotyczących promocji i komunikacji, marki ZHP oraz autoprezentacji, a także mieli możliwość wyboru warsztatów, dzięki którym podnieśli swoje umiejętności z fotografii, grafiki, video i prowadzenia mediów społecznościowych. Podczas warsztatów dowiedzieli się także, jakie możliwości daje Pakiet Microsoft 365 oraz mieli okazję porozmawiać o pracy zespołu komunikacji i promocji.

To były dwa bardzo intensywne dni – za dobrą energię dziękujemy zarówno uczestnikom, jak i kadrze, która poprowadziła prelekcje oraz warsztaty!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl