Uniwersytet Komunikacji i Promocji za nami!

W miniony weekend w Domu Harcerza ponad dwudziestu wspaniałych uczestników z hufców naszej chorągwi kształciło się podczas dwudniowego Uniwersytetu Komunikacji i Promocji organizowanego przez Zespół Komunikacji i Promocji Chorągwi Gdańskiej ZHP i akredytowanego przez Macierzystą Akademię Kształcenia.

Uczestnicy kursu wysłuchali prelekcji dotyczących promocji i komunikacji, marki ZHP oraz autoprezentacji, a także mieli możliwość wyboru warsztatów, dzięki którym podnieśli swoje umiejętności z fotografii, grafiki, video i prowadzenia mediów społecznościowych. Podczas warsztatów dowiedzieli się także, jakie możliwości daje Pakiet Microsoft 365 oraz mieli okazję porozmawiać o pracy zespołu komunikacji i promocji.

To były dwa bardzo intensywne dni – za dobrą energię dziękujemy zarówno uczestnikom, jak i kadrze, która poprowadziła prelekcje oraz warsztaty!