Uszyli ich już ponad 700. Brakuje materiału na kolejne. Wspomóż harcerską akcję szycia maseczek

Kategorie:
Data publikacji:

Kościerski.info: Z pomocą bohaterom walczącym na pierwszej linii frontu ruszyli też kościerscy harcerze. Od dwóch tygodni trwa szycie maseczek. Do tej pory Szpitalowi Specjalistycznemu w Kościerzynie przekazano ich już ponad 700. Wkrótce trafią też do kościerskiego hospicjum. Akcja trwa, ale brakuje materiału. Jeśli masz materiał i chcesz pomóc, przekaż go harcerzom!

>> Czytaj dalej <<

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl