V Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej Hufca ZHP Lębork

Kategorie:
Data publikacji:

W sobotę 22.02.2020 w okazji Dnia Myśli Braterskiej odbył się V Przegląd Piosenki Harcerskiej i Turystycznej w Michałkowie w niepublicznej szkole i przedszkolu w Mostach. 

W wydarzeniu wzięło udział ponad 120 osób. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Miasta Lębork Pan Witold Namyślak oraz Starosta Lęborski Pani Alicja Zajączkowska. 

Przegląd rozpoczęliśmy od występu grupy gitarowej, która w ramach projektu co każdą środę szlifowała swoje umiejętności nauki gry na gitarze. Następnie piosenki prezentowały na scenie gromady zuchowe, drużyny harcerskie, a na zakończenie soliści/solistki. 

W kategorii drużyn harcerskich I miejsce zajęła 49 HDT „Trampy”, II miejsce 10 ŁDSH „Leśni łowcy”, a III miejsce 7 HDCzB. W kategorii soliści I miejsce zajęła Agata Raguza, II miejsce Aleksandra Koprowska, a III miejsce przypadło dla Natalia Tracewicz oraz Oliwii Peta. 

Gratulujemy oraz dziękujemy wszystkim, którzy pomogli zorganizować te wydarzenie !


Wszystko to w ramach projektu „Otwieramy horyzonty! Rozwój usług społecznych na rzecz dziecka i rodziny w powiecie lęborskim poprzez uruchomienie placówki wsparcia dziennego typu podwórkowego”

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

COVID-19: Służba gdańskich hufców

Hufce ZHP Gdańsk-Śródmieście, Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa i Gdańsk-Portowa połączyły siły i pełnią wspólnie służbę na terenie Gdańska. Wraz z harcerzami z bratniej organizacji szyjemy maseczki dla szpitali.

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl