Warsztaty dla opiekunów prób

Kategorie:
Data publikacji:

Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich!

Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich, które odbędą się w Międzynarodowym Skautowym Centrum Szkoleniowym w Gdańsku przy ulicy Ogarnej 27-28 w dniu 29.10.2022 r. w godzinach 10.00 – 18.00.

Warsztaty kierowane są do instruktorek i instruktorów Chorągwi Gdańskiej ZHP: podharcmistrzów, którzy mają otwarte próby na stopie harcmistrzyni/harcmistrza, jako forma obowiązkowego szkolenia w trakcie trwania próby harcmistrzowskiej, oraz do instruktorów ze stopniem harcmistrzyni/harcmistrz, jako forma doskonaląca – przypominająca o roli i zadaniach opiekunów prób.

Koszt warsztatów 10 zł (dodatkowa składka członkowska zadaniowa) – płatne na konto Chorągwi Gdańskiej ZHP numer: 44 1240 5400 1111 0010 6445 0758 w tytule prosimy wpisać „DSCZ – warsztaty phm i hm – imię i nazwisko”.

Na Wasze zgłoszenia czekamy do 9.10.2022 r. pod linkiem: https://tinyurl.com/4rjxa9rj

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Warsztaty dla opiekunów prób

Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich! Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich, które odbędą się

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl