Warsztaty dla opiekunów prób II stopnia

Kategorie:
Data publikacji:

W sobotę 23.11.2019 r, w Gdańsku odbyły się Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrowskich organizowane przez Macierzystą Akademię Kształcenia oraz Chorągwianą Komisję Stopni Instruktorskich.

Uczestnicy rozmawiali, dyskutowali i zgłębiali tajemnice dobrej próby. Wspólnie opracowywali narzędzia do wspierania dobrej praktyki oraz wymieniali się doświadczeniami. 

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl