Warsztaty opiekunów prób phm i hm

Kategorie:
Data publikacji:

16 czerwca w Gdańsku odbyły się warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich organizowane przez Chorągwianą Komisję Stopni Instruktorskich oraz Macierzystą Akademię Kształcenia.

Uczestnicy zaczęli dzień od oglądania Gdańska z nieco innej strony i wybrali się na spływ kajakowy po Motławie. Wszystko dlatego, że warto czasem zmienić perspektywę 😉 Potem przenieśli się do Dom Harcerza i rozmawiali, dyskutowali i zgłębiali wszystkie tajemnice dobrej próby. Omawiali także, jaki powinien być dobry opiekun i jak dopasować zadania do wymagań.

Dyskusje były tak gorące, że po zakończeniu warsztatów grupa chętnych została jeszcze dłużej, by wspólnie przedyskutować nurtujące tematy, na które nie starczyło czasu. Dziękujemy organizatorom za warsztaty, a uczestnikom życzymy powodzenia w tej ważnej roli opiekuna próby!

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

Start Hufca Starogard Gdański

Hufiec ZHP Starogard Gdański rozpoczął rok harcerski biwakiem w Pelplinie, który odbył się w dniach 11-13.10.2019. Drużyny dzielnie pokonywały różnego rodzaju zadania i rywalizowały o

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl