Warsztaty partycypacji społecznej

Kategorie:
Data publikacji:

Kształcimy do końca roku i o jeden dzień… krócej ???? Na ostatni weekend 2018 roku proponujemy wszystkim, w których drzemie dusza społecznika warsztaty, dzięki którym będą mogli m. in. poznać zasady rządzące społeczeństwem obywatelskim, dowiedzieć się w którym urzędzie załatwić poszczególne sprawy, kto za co odpowiada czy gdzie szukać środków na własne inicjatywy społeczne.
Planujemy równoległe zajęcia dla dwóch grup – pierwsza to ci, którzy z tym tematem nie mieli wcześniej nic wspólnego, drugą stanowić będą osoby mające już styczność z działalnością obywatelską i posiadające już pewną wiedzę i doświadczenia w tym zakresie. Sam nie wiesz do której bardziej pasujesz? Spokojnie, podziału dokonamy na podstawie ankiet rekrutacyjnych tak by każdy trafił tam, gdzie pasuje najlepiej 😉

Termin: 28-30.12.2018
Miejsce: Dom Harcerza w Gdańsku
Koszt: 25 zł
Termin zgłoszeń: 10.12.2018
Projekt dofinansowany ze środków Programu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich 2018, a składka zadaniowa pokrywa koszty nieujęte w ofercie.

Link do zgłoszeń: https://tiny.pl/thc87
Pełen regulamin kursu: https://tiny.pl/thc89

 

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl