Wspomnienie o Krzyśku

Druhny i druhowie!
W dniu 21 grudnia 2012 roku w Tatrach w drodze na Cubrynę zginął harcerz Hufca ZHP Puck – odkrywca Krzysztof Miler "Cichy". Krzysiek był zastępowym zastępu linowego "POKUTNICY" z 24 DH im. mjr. Władysława Raginisa. Jego pasją były góry. Im się poświęcił i oddał to, co najcenniejsze – swoje życie. Krzysztof wdrażał swoich kolegów do pracy w drużynie, wspierał ich, był zawsze pomocny, uśmiechnięty, przyjacielsko nastawiony do każdego. Kochał żeglarstwo i wpinaczkę.

Składamy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i harcerzom z jego drużyny.

W czasie wigilijnej wieczerzy i Świąt Bożego Narodzenia wspomnijmy naszego druha z hufca. Wspomnijmy również innych harcerzy, którzy odeszli na wieczną wartę.

phm. Tadeusz Huk
Komendant Morskiego Hufca ZHP Puck