XVII Turniej Antka Cwaniaka

Kategorie:
Data publikacji:

W ostatni weekend września 27-29 w Starogardzie Gdańskim odbył się XVII Turniej Antka Cwaniaka.

Zuchy w tym roku miały nietypową misję – podczas wycieczki po Kociewiu Jadzia i Pietrek zgubili swojego dziadka! Kto mógł im pomóc, jeśli nie zuchy? Spędzili cały dzień na poszukiwaniach, a przy okazji odwiedzili między innymi Muzeum Ziemi Kociewskiej, stworzyli własne ogródki w słoiku, poznali słynnego piłkarza Kazimierza Deynę, ozdobili nowe torby haftem kociewskim, poznali nowe legendy…

Działo się, oj działo! Na szczęście przed zakończeniem biwaku trafili na trop dziadka i szczęśliwa rodzinka wróciła do domu w komplecie. Tak samo jak wszystkie zuchu – zadowoleni z weekendu pełnego wrażeń i nowych wiadomości.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl