XXVI Zlot Westerplatte

Kategorie:
Data publikacji:

W naszym harcerskim kalendarzu znajduje się wiele ważnych dla Polski dat. Jedną z takich jest rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Jak co roku harcerze i harcerki naszej Chorągwi upamiętnią niezłomną walkę obrońców Westerplatte apelem oraz złożeniem kwiatów nad ranem 1 września.

Uroczystości te są zwieńczeniem ogólnopolskiego Zlotu Westerplatte, którego organizatorami są instruktorzy Hufca ZHP Gdańsk-Portowa. Po raz 26 spotkają się na nim środowiska związane z tradycją Westerplatte oraz te, które chciałyby poznać bliżej jego historię. Przez kilka dni sierpnia uczestnicy będą poznawać historię Gdańska poprzez gry terenowe, gry fabularne, innowacyjne zajęcia i warsztaty. Zlot przeznaczony jest dla członków Związku Harcerstwa Polskiego w każdym wieku.

Zainteresowany?
Zgłoś się jeszcze dzisiaj!
Szczegóły znajdziesz na stronie Zlot Westerplatte

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Warsztaty dla opiekunów prób

Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich! Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich, które odbędą się

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl