XXVII Ogólnopolski Rajd z Mikołajem

Harcerze! Potrzebna jest pomoc! Św. Mikołaj i jego żona zniknęli! Ostatni raz widziano ich w okolicach Lęborka. Elfy proszą o wsparcie w poszukiwaniach. Taka wiadomość dotarła do Hufca ZHP Sopot. Jako bliscy przyjaciele zarówno Elfów, jak i państwa Mikołajowych musimy dowiedzieć się co się stało ze św. Mikołajem i panią Mikołajową. Nie możemy ich zawieść! Dlatego też:

Dh. Martyna Radomska – wzywa do pomocy wszystkie zuchy! Każda para rąk i każda głowa pełna pomysłów na pewno się przyda!

Dh Artur Haponiuk – potrzebuje ludzi nie bojących się nowych wyzwań – harcerzy zawsze chętnych do działania!

Dh Jakub Starostka – oczekuje sprawnych i doświadczonych harcerzy starszych i wędrowników (z naciskiem na wędrowników!), gotowych na wszystko o każdej porze dnia i nocy!

Jeśli jesteś jednym z nich czekamy właśnie na Ciebie! Nie zwlekaj ani chwili dłużej, tegoroczne święta leżą w Twoich rękach!

Termin akcji: 9-11 grudnia

Zbiórka: dokładne miejsce i godzina w zależności od trasy, dojazd we własnym zakresie.

Trasy:

ZUCHOWA – patrol 6-10 osobowy (w tym pełnoletni opiekun)
HARCERSKA – patrol 3 – 12 osobowy (w tym pełnoletni opiekun)
STARSZOHARCERSKO – WĘDROWNICZA – patrol 5-10 osobowy ( w tym pełnoletni opiekun)
(ewentualne zmiany do uzgodnienia J  liczba miejsc na trasach ograniczona! )

Miejsce: okolicę Lęborka, w stronę Łeby

Koszt: 27 zł od osoby (w tym noclegi, obiad w sobotę, program, dużo zabawy i wyzwań oraz masa wspomnień)

Komenda rajdu: sam. Martyna Zakrocka 506 158 199

ZGŁOSZENIA
na adres rajd.z.mikolajem@gmail.com do dnia 20 listopada (w zgłoszeniu należy podać wybraną trasę, nazwę patrolu, numer drużyny, liczbę osób w patrolu, dane i kontakt do pełnoletniego opiekuna)

WPŁATY
ING BANK ŚLĄSKI 24 1050 1764 1000 0022 7110 6698 (do dnia 27 listopada, wpłat należy dokonywać całym patrolem, z dopiskiem „Rajd z Mikołajem”, nazwa patrolu, ilość osób)