XXXIV Rajd Rodło za nami

Kategorie:
Data publikacji:

Prawie 1400 zuchów, harcerzy, instruktorów i seniorów wzięło udział w tego rocznej edycji Rajdu Rodło. Święto naszej Choragwi odbyło się w Gdyni, mieście z morza i marzeń.

Przed uczestnikami naszego Rajdu postawiono trzynaście całkowicie różnych tras. To był doskonały czas przygody w mieście jak i jego okolicach. Harcerze pełni energii rozwiązywali zagadki, zwiedzali zakamarki miasta ale również wędrował Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym. Mieli możliwość przetestowania nowatorskiej i nowoczesnej gry. W sobotę wszyscy spotkaliśmy się na Polance Redłowskiej, jedynym miejscu w Polsce, które odwiedził Lord Robert Baden-Powell. Stworzyliśmy miasteczko rajdowe, gdzie przy różnych atrakcjach wspólnie spodziewaliśmy i dalej przeżywaliśmy fascynujące przygody przy muzyce niezastąpionej Grupy Muzycznego Wsparcia. W niedzielę przeszliśmy ulicami Gdyni pod przewodnictwem Orkiestry Dętej z Kwidzyna oraz druhny Naczelniczki harcmistrzyni Anny Nowosad. Ma apelu Choragwi zostały wręczone odznaki Rodło i podziękowania wszystkim zasłużonym.

XXXIV Rajd Rodło to było niesamowite wyzwanie, które jest już za nami. Co nam pozostaje? Oczywiście śledzić Facebooka Rajdu!

www.facebook.com/RajdRodlo/

gdzie powoli są umieszczane zdjęcia z naszego wydarzenia oraz  informacje o XXXV Rajdzie Rodło.

Do zobaczenia za rok!


Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
phm. Adrian Łukaszewski
Szef Referatu Nieprzetartego Szlaku
Chorągwi Gdańskiej

 

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności Chorągwi

Dzień Myśli Braterskiej

Dziś na całym świecie obchodzone jest wielkie święto przyjaźni – Dzień Myśli Braterskiej. W dniu urodzin naszych założycieli, sir Roberta Baden-Powella i jego żony Olave

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl