Za nami kolejny miesiąc działań w ramach projektu

Kategorie:
Data publikacji:

Za nami kwiecień – kolejny miesiąc realizacji projektu „Działania integracyjno-doradcze na rzecz osób przybyłych do województwa pomorskiego w związku z konfliktem zbrojnym w Ukrainie” minął bardzo szybko ☀️

Czas zorganizowany dla dzieci przepełniony był różnorodnymi formami warsztatowymi. Uczestnicy zaznajomili się z międzykulturowością, biorąc udział w zajęciach z pieczenia mazurków i rogalików. Poszerzyli również swoją kreatywność i zdolności manualne poprzez tworzenie koszyków z wikliny papierowej. Nie zabrakło również momentów na zabawę na świeżym powietrzu oraz socjoterapię, która w dalszym ciągu wspiera rozwój i samopoczucie dzieci 💙

Projekt jest współfinansowany z Programu Krajowego Funduszu Azylu, Migracji i Integracji.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl