Za nami Kurs Podharcmistrzowski Woodbadge

Kategorie:
Data publikacji:

Wraz ze wschodem słońca 28 kwietnia szesnastu instruktorów z aż dziesięciu różnych hufców (Dąbrowa Górnicza, Gdańsk-Śródmieście, „Mazowsze” Mińsk Mazowiecki, Starogard Gdański, Rodło, Gdańsk-Portowa, Morąg, Mosina, Warszawa Praga-Południe, Białystok) rozpoczęło swoją przygodę na kursie Woodbadge.

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych przez siedem dni z zacięciem zdobywali nową wiedzę, chłonąc otaczającą ich naturę w HBO Hufca Starogard Gdański w Skrzyni. Mieli okazję ćwiczyć swoje ciało i umysł podczas dni wypełnionych po brzegi warsztatami, czerpać od siebie nawzajem wymieniając się doświadczeniem, ale przede wszystkim rozpalić w sobie iskrę do zmieniania swojego środowiska na lepsze! Oczywiście wszyscy z sukcesem ukończyli kurs i już czekają na kolejne spotkanie na biwaku podsumowującym.

Tam gdzie Woodbadge, tam tajemnica, więc więcej zdradzić nie możemy, jednak uśmiechnięte twarze tych szesnastu przyszłych podharcmistrzów powiedzą Wam wszystko. Dziękujemy wspaniałej kadrze: phm. Wiktoria Guz (komendantka kursu), hm. Robert Kawka, phm. Karolina Szupiluk, phm. Anna Koter, phm. Tomasz Papaj za przygotowanie tak intensywnego tygodnia pełnego przeżyć i przemyśleń.

Do zobaczenie za pół roku!

Z harcerskim pozdrowieniem,
Czuwaj!
pwd. Urszula Berendt
Uczestniczka Kursu

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności hufców

Start Hufca Starogard Gdański

Hufiec ZHP Starogard Gdański rozpoczął rok harcerski biwakiem w Pelplinie, który odbył się w dniach 11-13.10.2019. Drużyny dzielnie pokonywały różnego rodzaju zadania i rywalizowały o

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl