Zagłosuj na finalistów Plebiscytu Instruktorskiego Unikatowi 2022!

Kategorie:
Data publikacji:

Ahoj!

Wspierają, działają, wychowują, pełnią odpowiedzialną służbę! Swoją pracą udowadniają, że nie ma takich portów do których nie da się dopłynąć jeśli masz serce pełne wiary w tych z którymi płyniesz, kompas na Misję ZHP i odwagę by zmieniać świat!

Oto i oni! Osiemnastu fantastycznych żeglarzy z Chorągwi Gdańskiej ZHP nominowanych w Plebiscyt Instruktorski Unikatowi 2022 Przeczytajcie o ich wyjątkowości w pełnieniu służby na rzecz chabrowej społeczności zostawcie ślad po sobie głosując na gdanska.zhp.pl/unikatowi/

fot. Zuza Gałczyńska

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins
Error: No posts found.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Warsztaty dla opiekunów prób

Warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich! Komisja Stopni Instruktorskich Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na warsztaty dla opiekunów prób podharcmistrzowskich i harcmistrzowskich, które odbędą się

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl