Zakończył się kurs przewodnikowski Hufca Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa

Kategorie:
Data publikacji:

Intensywny czas nauki i zdobywania kolejnych umiejętności zakończył się w ten weekend wraz z ostatnim złazem kursu przewodnikowskiego „Akademia Sztuk Przepięknych” organizowanego przez Hufiec ZHP Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa. Bycie instruktorem ZHP to sztuka – przekonali się o tym uczestnicy z hufców: Gdańsk-Wrzeszcz-Oliwa, Gdańsk-Śródmieście, Kartuzy, Malbork, Rumia i Wejherowo. Gratulujemy kadrze kursu i przede wszystkim uczestnikom! To kolejny ważny krok na drodze, by stać się instruktorami ZHP, świadomymi i odpowiedzialnymi wychowawcami kolejnych pokoleń zuchów i harcerzy naszej chorągwi 💙

Podczas apelu kończącego kurs hm. Karolina Wasilewska, komendantka kursu, wręczyła Brązową Odznakę Kadry Kształcącej phm. Julii Godlewskiej, phm. Klaudii Zmysłowskiej, phm. Magdalenie Gryniewicz oraz pwd. Radosławowi Wojstasikowi.

Kurs zdobył miano dla wydarzeń „Jesteśmy nadzieją” 🌿 Takie miano może otrzymać każde wydarzenie w naszej chorągwi, wystarczy zapoznać się z regulaminem, wysłać zgłoszenie i wraz z Zespół ds. etyki środowiskowej „Nadzieja” Chorągwi Gdańskiej wypracować rozwiązania, które sprawią, że akcja będzie przyjazna dla środowiska 🌍

Kurs został dofinansowany w ramach Rządowego Programu Funduszu Młodzieżowego.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl