Zakopane. Uczcili setną rocznicę niepodległości w sanktuarium na Krzeptówkach [ZDJĘCIA]

Kategorie:
Data publikacji:

Pokaż miniatury Setki mieszkańców i turystów uczciło setną rocznicę niepodległości Polski w uroczystej mszy świętej w sanktuarium narodowym na zakopiańskich Krzeptówkach. Nabożeństwo celebrował biskup Damian Muskus.

Za: Gazeta Krakowska

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

Najnowsze wpisy

Aktualności

Skarpetki dla Świętego Mikołaja!

Zachęcamy do włączenia się w zbiórkę nowych skarpetek  dla osób potrzebujących. Skarpetki przekażemy do Stowarzyszenie Opiekuńczo- Resocjalizacyjne „Prometeusz”. Gdyby każda osoba z Chorągwi Gdańskiej przyniosła jedną

Czytaj więcej »

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Jacek Grzebielucha jacek.grzebielucha@zhp.net.pl