Zapraszamy na XXXV Rajd Rodło

Chorągwiany Rajd Rodło to tradycyjne harcerskie przedsięwzięcie Chorągwi Gdańskiej ZHP organizowane od 1984 roku przez środowiska harcerskie.

Tegoroczny rajd odbędzie się w Miastku w terminie 24-26 maja 2019 r.

Celem Rajdu jest propagowanie turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, samochodowej oraz walorów turystyczno-krajoznawczych województwa pomorskiego, rozwijanie zainteresowań i propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia. Oczywiście przede wszystkim Rajd Rodło ma dać możliwość wykazania się harcerzom oraz wypełnić ten weekendowy czas niezapomnianą przygodą, nowymi przyjaźniami i energetyczną zabawą.

Aktualne informacje dostępne są na stronie rajdu: https://gdanska.zhp.pl/rodlo/