Zapraszamy na XXXVI Rajd Rodło

Chorągiew Gdańska ZHP zaprasza na XXXVI Rajd RODŁO – tradycyjne przedsięwzięcie organizowane od 1984 roku!

Celem Rajdu jest propagowanie turystyki pieszej, rowerowej, wodnej, samochodowej oraz walorów turystyczno-krajoznawczych województwa pomorskiego, rozwijanie zainteresowań i propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia, propagowanie zdobywania Chorągwianej Odznaki Rodło, propagowanie zdobywania Harcerskiej Odznaki Turystyczno-Krajoznawczej oraz odznak turystyki kwalifikowanej PTTK, np. Odznaki Turystyki Pieszej OTP, Kolarskiej Odznaki Turystycznej KOT, Turystycznej Odznaki Kajakowej TOK, Żeglarskiej Odznaki Turystycznej ŻOT, itp.

W tym roku spotykamy się w Gdańsku, a wcześniej uczestnicy spędzają czas na 17 trasach rajdowych na terenie województwa pomorskiego.

Wszystkie informacje organizacyjne znajdują się na stronie rajdu.
Patrole można zgłaszać do 21 sierpnia 2020 r.

Zapraszamy także na naszego fanpage’a Rajd Rodło

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.