Zbiórka naborowa do Drużyny Reprezentacyjnej

Drużyna Reprezentacyjna Chorągwi Gdańskiej ZHP zaprasza na zbiórkę naborową!

Dla kogo? Dla harcerek i harcerzy, którzy:
✔️ aktywnie działają w swoich drużynach i w hufcach naszej chorągwi,
✔️ mają min. 14 lat i złożone Przyrzeczenie Harcerskie.

Zbiórka będzie oparta o ćwiczenia musztry. Nie zapomnijcie o pełnym umundurowaniu i wodzie do picia!

Co to jest Drużyna Reprezentacyjna?
To jednostka, która działa bardzo podobnie do wojskowych jednostek reprezentacyjnych. Zadaniem członków tej drużyny jest godny udział w uroczystościach państwowych, samorządowych i patriotycznych. Wystawiają posterunki honorowe, poczet sztandarowy chorągwi, uczestniczą w apelach i defiladach. Poza tym pełnią także służby w czasie wydarzeń chorągwianych. W tej specjalności ważne są: karność, umiejętności związane z musztrą i ceremoniałem, dbanie o wygląd i umundurowanie.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.