Zespół Wsparcia Metodycznego radzi: sprawności dla harcerzy

Druhny i Druhowie,

Nadszedł czas, gdy DOMOWNICY będąc  odpowiedzialni podają POMOCNĄ DŁOŃ nie tylko GOSPODARZOM, a także stać się STARSZYM BRATEM bądź SIOSTRĄ dla swojego rodzeństwa. Czy znasz dobrze HISTORIĘ RODZINY? Jeśli nie to spróbuj zapoznać się z nią, a nie pożałujesz straconego czasu! Pamiętaj także, aby w trakcie kwarantanny nie być tylko KOMPUTEROWCEM znajdź w sobie SZPERACZA i stań się prawdziwym ZNAWCĄ KOMPUTERÓW! Jak wiemy, komputer bardzo OSZCZĘDZA czas, jako INTERNAUTA warto poznać bliżej osobę Bi-Pi, który przecież jest założycielem Skautingu. Myślisz, że siedząc przed komputerem staniesz się jak BANKIER bądź KRONIKARZ? W takim razie spróbuj być JĘZYKOZNAWCĄ i jak krawcowa używająca IGŁY operuj sprawnie nowym językiem. Nie zapominaj także o SPORCIE, który jest bardzo ważny, kiedy spędzamy czas w domu!

PS. Ile udało wam się znaleźć sprawności do wykonania w domu?

Z harcerskim pozdrowieniem,
phm. Maciej Lipiński