Zorganizuj inicjatywę młodzieżową!

Kategorie:
Data publikacji:

Uczestnicy projektu „Zrób to! – zwiększenie udziału młodzieży w tworzeniu polityk publicznych” do grudnia 2019 roku mogą realizować projekty społeczne finansowane ze środków projektu.

Jak to zrobić?
Zbieracie 5 osób – uczestników projektu w wieku 15-21 lat mających pomysł na inicjatywę społeczną, wypełniacie wniosek, realizujecie, rozliczcie… I tyle! Dofinansowanie może wynosić maksymalnie 1000 zł na jeden projekt, a nabór wniosków jest ciągły i trwa do wyczerpania środków. Instrukcja realizacji inicjatyw oraz wszystkie niezbędne dokumenty znaleźć można TUTAJ, a na wszelkie dodatkowe pytania odpowie hm. Łukasz Kochowski pod adresem mailowym lukasz.kochowski@zhp.net.pl.

Czuwajcie – to znaczy postępujcie tak, by móc szczęśliwie żyć.

This error message is only visible to WordPress admins

Error: No posts found.

Make sure this account has posts available on instagram.com.

Najnowsze wpisy

|BADŹ Z NAMI NA BIEŻĄCO|

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Gdańska

im. Bohaterów Ziemi Gdańskiej
ul. Za Murami 2-10, 80-823 Gdańsk

tel.: (58) 301 13 27

Administrator: Aleksandra Guzik aleksandra.guzik@zhp.net.pl