Współzawodnictwo Drużyn Grunwaldzkich

Niesiemy wspaniałą wiadomość prosto od 6 Grunwaldzkiej Kwidzyńskiej Drużyny Harcerskiej „Dzwonki” z Hufiec ZHP Kwidzyn im. Kwidzyniaków.

„Miło nam poinformować, że w tym roku nasza drużyna zajęła I miejsce wraz z 29 DH Pogodni podczas Współzawodnictwa Drużyn Grunwaldzkich, pokonując około osiemdziesięciu drużyn z całej Polski biorących udział w tym programie. W tym roku nasza drużyna po raz piąty uczestniczyła w tej akcji, zdobywając tytuł i odznakę Drużyny Grunwaldzkiej w roku 2023 🏆

Zdobyliśmy również odznakę Tropicieli Kultur i Tradycji na rok 2022/ 2023 – to odznaka okolicznościowa zdobywana w ramach propozycji programowej Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich pod nazwą „Tropiciele Kultur i Tradycji” przez jednostki grunwaldzkie. Aby ją zdobyć, należało zrealizować wszystkie wymagania z propozycji programowej i złożyć w terminie kronikę z realizacji zadań grunwaldzkich. Odznakę przyznaje Rada Wspólnoty Drużyn Grunwaldzkich.”

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!