Podział terytorialny

Załącznik do Uchwały nr 19/2015
Komendy Chorągwi Gdańskiej ZHP z dnia 3 grudnia 2015 r.
w sprawie podziału terytorialnego hufców ZHP Chorągwi Gdańskiej

Gdańsk Wrzeszcz - Oliwa

Zakres terytorialny:

Miasto Gdańsk na terenie dzielnic: Aniołki, Brętowo, Matarnia, Oliwa, Osowa, Piecki – Migowo, Strzyża, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Zaspa – Rozstaje

Gdańsk Śródmieście

Zakres terytorialny:

Miasto Gdańsk na terenie dzielnic: Chełm, Jasień, Kokoszki, Olszynka, Orunia – Św. Wojciech – Lipce, Rudniki, Siedlce, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko – Łostowice i Wzgórze Mickiewicza; Powiat gdański z siedzibą w Pruszczu Gdańskim: Miasto Pruszcz Gdański, Gminy: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

Gdańsk Portowa

Zakres terytorialny:

Miasto Gdańsk na terenie dzielnic: Brzeźno, Krakowiec – Górki Zachodnie, Letnica, Młyniska, Nowy Port, Przeróbka, Stogi i Wyspa Sobieszewska. Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Zaspa – Młyniec, oraz Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia Powiat nowodworski z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim: Miasto Krynica Morska, Gminy: Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo.

Puck

Zakres terytorialny:

Powiat pucki z siedzibą w Pucku: Miasta: Puck, Władysławowo, Hel, Jastarnia, Gminy: Kosakowo, Krokowa, Puck.

Rumia

Miasta: Rumia, Reda.

Ziemi Słupskiej

Zakres terytorialny:

Powiat słupski z siedzibą w Słupsku: Miasta: Słupsk, Ustka, Gminy: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka.

Sopot

Miasto Sopot.

Starogard Gdański

Zakres terytorialny:

Powiat starogardzki z siedzibą w Starogardzie Gdańskim Miasta: Starogard Gdański, Skórcz, Gminy: Bobowo, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański. Skarszewy

Kartuzy

Zakres terytorialny:

Miasto GdyniaPowiat kartuski z siedzibą w Kartuzach: Gminy: Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Somonino, Żukowo, Sierakowice, Sulęczyno.

Tczew

Zakres terytorialny:

Powiat tczewski z siedzibą w Tczewie: Miasto Tczew, Gminy: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy, Tczew.

Wejherowo

Zakres terytorialny:

Powiat wejherowski z siedzibą w Wejherowie: Miasto Wejherowo, Gminy: Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo.

Miastko

Zakres terytorialny:

Gminy: Miastko, Trzebielino, Powiat człuchowski z siedzibą w Człuchowie: Miasto Człuchów, Gminy: Czarne, Człuchów, Debrzno, Koczała, Przechlewo, Rzeczenica, Kępice.

Malbork

Zakres terytorialny:

Powiat malborski z siedzibą w Malborku: Miasto Malbork, Gminy: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole Powiat sztumski z siedzibą w Sztumie: Gminy: Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Dzierzgoń, Sztum.

Czarna Woda

Zakres terytorialny:

Miasto Czarna Woda, Gminy: Kaliska, Zblewo.

Bytów

Zakres terytorialny:

Powiat bytowski z siedzibą w Bytowie: Gminy: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Tuchomie

Gdynia

Miasto Gdynia

Kościerzyna

Zakres terytorialny:

Powiat kościerski z siedzibą w Kościerzynie: Miasto Kościerzyna, Gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa, Stężyca

Kwidzyn

Powiat kwidzyński z siedzibą w Kwidzynie: Miasto Kwidzyn,

Lębork

Zakres terytorialny:

Powiat lęborski z siedzibą w Lęborku: Miasta: Lębork, Łeba, Gminy: Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.

Error: Access Token is not valid or has expired. Feed will not update.
This error message is only visible to WordPress admins

There's an issue with the Instagram Access Token that you are using. Please obtain a new Access Token on the plugin's Settings page.
If you continue to have an issue with your Access Token then please see this FAQ for more information.