Podział terytorialny

Załącznik do Uchwały nr 19/2015
Komendy Chorągwi Gdańskiej ZHP z dnia 3 grudnia 2015 r.
w sprawie podziału terytorialnego hufców ZHP Chorągwi Gdańskiej

Gdańsk Wrzeszcz - Oliwa

Zakres terytorialny:

Miasto Gdańsk na terenie dzielnic: Aniołki, Brętowo, Matarnia, Oliwa, Osowa, Piecki – Migowo, Strzyża, VII Dwór, Wrzeszcz Dolny, Wrzeszcz Górny, Zaspa – Rozstaje

Gdańsk Śródmieście

Zakres terytorialny:

Miasto Gdańsk na terenie dzielnic: Chełm, Jasień, Kokoszki, Olszynka, Orunia – Św. Wojciech – Lipce, Rudniki, Siedlce, Suchanino, Śródmieście, Ujeścisko – Łostowice i Wzgórze Mickiewicza; Powiat gdański z siedzibą w Pruszczu Gdańskim: Miasto Pruszcz Gdański, Gminy: Cedry Wielkie, Kolbudy, Pruszcz Gdański, Przywidz, Pszczółki, Suchy Dąb, Trąbki Wielkie.

Gdańsk Portowa

Zakres terytorialny:

Miasto Gdańsk na terenie dzielnic: Brzeźno, Krakowiec – Górki Zachodnie, Letnica, Młyniska, Nowy Port, Przeróbka, Stogi i Wyspa Sobieszewska. Przymorze Małe, Przymorze Wielkie, Zaspa – Młyniec, oraz Żabianka – Wejhera – Jelitkowo – Tysiąclecia Powiat nowodworski z siedzibą w Nowym Dworze Gdańskim: Miasto Krynica Morska, Gminy: Nowy Dwór Gdański, Ostaszewo, Stegna, Sztutowo.

Puck

Zakres terytorialny:

Powiat pucki z siedzibą w Pucku: Miasta: Puck, Władysławowo, Hel, Jastarnia, Gminy: Kosakowo, Krokowa, Puck.

Rumia

Miasta: Rumia, Reda.

Ziemi Słupskiej

Zakres terytorialny:

Powiat słupski z siedzibą w Słupsku: Miasta: Słupsk, Ustka, Gminy: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka.

Sopot

Miasto Sopot.

Starogard Gdański

Zakres terytorialny:

Powiat starogardzki z siedzibą w Starogardzie Gdańskim Miasta: Starogard Gdański, Skórcz, Gminy: Bobowo, Lubichowo, Osieczna, Osiek, Skórcz, Smętowo Graniczne, Starogard Gdański. Skarszewy

Kartuzy

Zakres terytorialny:

Miasto GdyniaPowiat kartuski z siedzibą w Kartuzach: Gminy: Chmielno, Kartuzy, Przodkowo, Somonino, Żukowo, Sierakowice, Sulęczyno.

Tczew

Zakres terytorialny:

Powiat tczewski z siedzibą w Tczewie: Miasto Tczew, Gminy: Gniew, Morzeszczyn, Pelplin, Subkowy, Tczew.

Wejherowo

Zakres terytorialny:

Powiat wejherowski z siedzibą w Wejherowie: Miasto Wejherowo, Gminy: Choczewo, Gniewino, Linia, Luzino, Łęczyce, Szemud, Wejherowo.

Miastko

Zakres terytorialny:

Gminy: Miastko, Trzebielino, Powiat człuchowski z siedzibą w Człuchowie: Miasto Człuchów, Gminy: Czarne, Człuchów, Debrzno, Koczała, Przechlewo, Rzeczenica, Kępice.

Malbork

Zakres terytorialny:

Powiat malborski z siedzibą w Malborku: Miasto Malbork, Gminy: Lichnowy, Malbork, Miłoradz, Nowy Staw, Stare Pole Powiat sztumski z siedzibą w Sztumie: Gminy: Mikołajki Pomorskie, Stary Dzierzgoń, Stary Targ, Dzierzgoń, Sztum.

Czarna Woda

Zakres terytorialny:

Miasto Czarna Woda, Gminy: Kaliska, Zblewo.

Bytów

Zakres terytorialny:

Powiat bytowski z siedzibą w Bytowie: Gminy: Borzytuchom, Bytów, Czarna Dąbrówka, Kołczygłowy, Lipnica, Parchowo, Studzienice, Tuchomie

Gdynia

Miasto Gdynia

Kościerzyna

Zakres terytorialny:

Powiat kościerski z siedzibą w Kościerzynie: Miasto Kościerzyna, Gminy: Dziemiany, Karsin, Kościerzyna, Liniewo, Lipusz, Nowa Karczma, Stara Kiszewa, Stężyca

Kwidzyn

Powiat kwidzyński z siedzibą w Kwidzynie: Miasto Kwidzyn,

Lębork

Zakres terytorialny:

Powiat lęborski z siedzibą w Lęborku: Miasta: Lębork, Łeba, Gminy: Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko.